Час плине, а пам’ять залишається

«Минуло 6 років важких втрат, болю і випробувань. Минуло 6 років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. Листопад 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву повстанців. Людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи. Кривава жертва мирних людей. Принесена на жертовник заради майбутніх поколінь.

Небесна сотня – це найсвятіший образ новітньої України. Спомин Героїв Небесної сотні це не привід для виступів і політичних диспутів. Тут не може бути красномовства. Не слова, а дії потрібні Україні і українцям.. Вірю, що країну об’єднає праця заради майбутнього і молитва за наших Героїв. За нашу небесну охорону. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю»

Сьогодні 23 лютого в нашому опорному закладі  педагог-організатор Манишин В.Я. та вчителі історії Литвин О.В. і Підляська З.Б. підготували виховний захід “Час плине,а пам’ять залишається”присвячений пам’яті Небесної  Сотні за участю 5-9 класів.

Учні на сцені декламували вірші,співали пісні,дивилися відеоролик”Це повинен побачити кожен українець” та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв на майдані.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живить, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі. Вічна пам’ять героям і шана їхнім сім’ям.Миру і процвітання державі.Слава Україні!Героям Слава!

(Загальна кількість переглядів - 56)