Історико-просвітницький семінар

Історико-просвітницький семінар в нашій школі – це інформаційний центр поповнення знань вчителів про історичні факти, навчально-виховні заходи, обмін досвідом і інше. Педагоги, готуючи питання семінару, намагаються знаходити цікаві факти, невідомі раніше сторінки з життя історичних осіб, літераторів, науковців і багато інших повідомлень самоосвіти.

6 лютого 2020 року вчителі провели засідання семінару з двох питань. Під епіграфом «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину», до 85 річниці з нагоди народження Василя Симоненка – українського поета, журналіста, правозахисника, вчителі       Параняк Л.М. та Пиріг Л.М. запропонували історичний калейдоскоп про життя і діяльність літератора. Представлена презентація поповнила скарбничку знань педагогічного колективу.

«Конвенція ООН про права дитини і її роль щодо захисту дитина» – друга сторінка семінару. Кропельницька О.В. та Завідія Н.Я. запропонували історичний марафон щодо питань Конвенції. Вони не тільки охарактеризували історичний документ, але й поділились досвідом роботи як класні керівники по використанню матеріалів документа на годинах спілкування,правового виховання, а також надали кілька власних презентацій по його вивченню разом з учнями.

(Загальна кількість переглядів - 72)