До дня водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього.

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення.

Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу. Згідно зі статтею 1 Конвенції під водно-болотними угіддями розуміють райони маршів‚ боліт, драговин, торфовищ або водойм – природних або штучних, постійних або тимчасових, стоячих або проточних, прісних, солонкуватих або солоних, включаючи морські акваторії, глибина яких не перевищує шість метрів.

Вчителі біології Михайлишин О. З. і Ольшанська О. Р., для учнів 7Б, 8А,Б класів провели пізнавальну бесіду про важливість охорони водно-болотних угідь та їх значення для біорізноманіття, показали тематичні презентації «Біорізноманіття водно-болотних угідь», «День водно-болотних угідь», провели вікторину про види водно – болотних птахів «Розточчя».

Сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до нас і зробите свій внесок у збереження надзвичайно цінних для усіх людей водно-болотних угідь!

 

(Загальна кількість переглядів - 81)