Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019 -2020 нр

  НАКАЗ

10.12.2019                                                                                                                  №

смт Івано-Франкове

 

 

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін у

2019 -2020 навчальному році

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 року №1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних  предметів у 2019/2020 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 03.09.2019 № 07-01/319 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів у 2019 – 2020 навчальному році», наказу відділу освіти Яворівської РДА «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів у 2019 – 2020 навчальному році» від 23.09.2019 р. № 02-02/233, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в другому  етапі взяло участь 28 учнів, що становить 10,3% від загальної кількості учнів 6-11 класів. Аналіз робіт учасників ІІ етапу олімпіад свідчить, що більшість учнів має глибокі знання з основ наук, уміє правильно давати оцінку явищам і подіям, чітко й грамотно висловлювати свої думки.

 

Слід відмітити окремих учнів, які досягнули найкращих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

 

З англійської мови стали переможцями:

  • Драбчук Соломія (8А) – ІІІ місце,  вчитель Параняк Л.М
  • Плесак Софія (9В) – ІІІ місце,  вчитель Лозинський В.М.
  • Вовк Вікторія (10Б) – ІІІ місце, вчитель Параняк Л.М.

 

З біології стали переможцями:

  • Драбчук Соломія (8А) – ІІІ місце, вчитель Ольшанська О.Р.

 

З хімії  стали переможцями:

  • Гнидик Олександра (7Б) – ІІІ місце, вчитель Окулова О.В.
  • Лагно Костянтин (10Б) – ІІІ місце, вчитель Окулова О.В.

 

З основ християнської етики стали переможцями:

  • Плесак Софія (9В) – ІІІ місце, вчитель Юзишин М.М.
  • Великопольська Юліана (8Б) – ІІІ місце, вчитель Юзишин М.М.
  • Слобода Кароліна (10) – ІІІ місце, вчитель Юзишин М.М.

 

З  трудового навчання стали переможцями:

  • Візняк Віктор (8Б) – ІІ місце, вчитель Ковалик В.І.

 

З історії стали переможцями:

  • Лазурко Анастасія (8А) – ІІ місце, вчитель Дацко О.С.
  • Параняк Андрій (10А) – ІІІ місце, вчитель Підляська З.Б.
  • Парандій Олеся (11) – ІІІ місце, вчитель Підляська З.Б

 

З правознавства  стали переможцями:

  • Лагно Костянтин (10Б) – ІІІ місце, вчитель Довбій М.І.

 

З фізики стали переможцями:

  • Лагно Костянтин (10Б) – ІІІ місце, вчитель Ларкіна Л.І.

 

З екології стали переможцями:

  • Вовк Вікторія (10Б) – ІІ місце, вчитель Тиховська Д.І.

 

З астрономії  стали переможцями:

  • Плесак Назарій (11) – ІІ місце, вчитель Ларкіна Л.І.
  • Лагно Костянтин (10Б) – ІІ місце, вчитель Ларкіна Л.І.

 

 

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з НВР Михайлишин О.З. урочисто відзначити учнів – переможців ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019 – 2020 н.р. на загальношкільній лінійці.

13.12.2019

2. Вчителям предметникам проаналізувати результати ІІ етапу учнівських олімпіад з метою пошуку нових ефективних форм розвитку інтелектуальних і творчих можливостей учнів.

До 14.12.2019

3.Оголосити подяку учителям школи: В.Лозинському,  М.Юзишин, З.Підляській, Л. Ларкіній, Ковалику В.І., Білоус О.М., Параняк Л.М., Ольшанській О.Р., Дацко-Онищак О.С., Окуловій О.В., Тиховській Д.І. за сумлінну роботу з  підготовки учнів до ІІ етапу предметних олімпіад.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор опорного закладу                    М.Ліскевич – Карпа

 

З наказом ознайомлено:

О.Михайлишин

(Загальна кількість переглядів - 189)