Хліб для родинного новорічного столу

Своїми руками випечений хліб для родинного новорічного столу.

5-А клас опорного закладу “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст ім. Івана Франка” вітає усіх з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим. Бажаємо , щоб у новому році в усіх було 365 таких радісних, щасливих, несподіваних, неперевершених, чарівних, цікавих, позитивно емоційних, вдало дієвих днів, як сьогодні у нас завдяки Олегу Володимировичу Гуралю, та неперевершеному хлібопекарю, екскурсоводу, педагогу Туру Богдану Йосиповичу та усім працівникам хлібопекарні “Екотатко” у с. ШегиніМостиського району. Також щиро бажаємо усім , щоби родило в землі, щоби був хліб у кожній хаті вдосталь на столі, І на полі, і в стодолі. Щоб добра було доволі. З НОВИМ РОКОМ!!!

Богдан Йосипович розповів дітям про хліб, користь і шкідливість складників, з яких замішується тісто, про те, як правильно замішувати хліб, та як його випікати.
Усіх учасників поділили на дві команди – «Ранок» та «Денник», між якими відбувалися справжні змагання(хто швидше насипе борошно, хто правильно дасть відповідь на запитання , у кого краще тісто вийшло і т.д.).

У цих змаганнях перемогла дружба.
Ще ми поласували козацьким кулішем, печеною картоплею зі салом, справжніми козацькими канапками з смальцем та цибулею, і надзвичайно запашним та корисним трав’яним чаєм.
Діти відвідали кордон України з Польщею, побачили,як працює наша прикордонна служба, як проходять люди цей контроль.
Організатори зробили справжнє свято  з піснями караоке. Співи  дітей лунали до самого кордону.
На закінчення усім учасникам урочисто вручили іменні сертифікати та спечений власноруч хліб.

Класний керівник щиро дякує батькам 5-А класу  за можливість подарувати дітям новорічний цікаво-захоплюючий подарунок, та особливо Фітак Галині Іллівні, Гребельній Валентині Омельянівні та Бундз Христині Вікторівні за супровід дітей під час поїздки на майстер-клас. Також хочу відзначити Коваль Наталію Петрівну, яка була найпершим ініціатором даної поїздки.
Учні, батьки  та вчитель отримали масу незабутніх вражень від надзвичайно цікавої та навчальної програми.

Класний керівник: Наталія Завідія.

(Загальна кількість переглядів - 96)