Святий Миколай іде – Різдво несе

Наближається улюблений, довгожданий час – час зимових канікул і новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Найпершим зимовим святом з довгої їх низки можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників.

Ні для кого не секрет, що в цій добрій казці криється історія життя реальної людини, що жила в другій половині III століття і прославилася своєю всепоглинаючою любов’ю до усіх людей. За переказами, напередодні Різдва Микола виходив на вулицю і, приховуючи свою особу маскою, роздавав дітям солодощі і подарунки.

Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняним покладаються різки, звідси і персонажами зі свити Миколи стали ангел і біс. Перший повідомляє свого покровителя про хороші вчинки дітей, другий –  нашіптує про всі їхні  провинності. Перемагає завжди добро: ніхто з дітей не залишається без подарунків.

Уже стало хорошою традицією перед Новим роком, в переддень Святого Миколая в навчальних  закладах проводити такі свята. Ось і в нашому закладі під керівництвом класного керівника Гриньків Н.Р. для батьків 5-Б класу та школярів 5-6-их класів відбулось  свято «Святий Миколай іде – Різдво несе». Велика подяка дітям за святкову атмосферу та новорічний настрій. Молодці!!!!

Гриньків Н.Р., класний керівник 5-Б класу

(Загальна кількість переглядів - 169)