Година коду (Hour of Code).

Година Коду — це глобальний рух з популяризації інформатики серед школярів усього світу, який захоплює інформаційними технологіями мільйони учнів. Комп’ютерні науки, надихаючи дітей на пізнання чогось більшого, розбивають стереотипи та залишають відчуття залученості кожного до інноваційного світу.

Цьогоріч  учні нашої школи спробували  програмувати за ігровими програмами міжнародної організації Code.org. Годину коду провели вчителі інформатики Волошин З.М. та Тиховська О.А. для учнів 8-9 класів. Вчителі розповіли учням про історію цієї ініціативи, про те, як цікаво вивчати програмування за допомогою ігор, що розвивають алгоритмічне та логічне мислення.

У формі гри та зі зрозумілими інструкціями діти вчилися писати коди, відразу бачили результат своєї роботи і, звичайно, дуже пишалися зробленим.

З кожним етапом завдання ускладнювалися і в межах цих завдань діти знайомилися з основними базовими конструкціями програмування. Багатьом школярам це допомогло розширити свій світогляд, переконатись, що інформатика є справді цікавою та творчою наукою, доступною для всіх бажаючих.

Після заняття учасники отримали сертифікат міжнародного зразка.
Без сумніву, “Година коду” стала святом програмування для наших учнів, серед яких, можливо, підростають майбутні відомі програмісти.

 

(Загальна кількість переглядів - 45)