Допоможемо птахам взимку

«Оберігати природу!…» – ці слова сьогодні ми чуємо все частіше, вони звучать у розмовах мільйонів людей, бо проблема екології та охорони навколишнього середовища стала дуже актуальною. Любов до природи повинна стати нашим світоглядом, мораллю, способом життя з самого дитинства. Ми – дорослі систематично повинні виховувати у підростаючого покоління екологічну культуру та гуманне ставлення до всього живого, тим самим створюючи стабільне і світле майбутнє у країні.
Невід’ємною частиною природи, її окрасою є птахи. Не можна уявити собі ліс, парк, сад беззвучним, без співу дроздів, синиць, зябликів, поле – без співу жайворонків, луку – без красеня білого лелеки, небо – без стрімких ластівок.
Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину. З настанням зими для птахів настають найважчі часи: голод і холод. Тому вони потребують нашої допомоги.
Ось і в нашій школі 20 грудня відбулася екологічна акція під назвою «Допоможемо птахам взимку», метою якої стало створення сприятливих умов для зимуючих птахів. Для покращення їх життя учні 7 – Б і 8 -А класів з вчителями Михайлишин О.З., Ольшанською О.Р. та працівниками заповідника “Розточчя” Гуліч Тетяною  та п. Наталею Ференц
 розміщували годівнички, наповнювали їх кормом та розвішували на території шкільного подвір’я. Також учні перед тим прослухали лекцію, подивилися цікаву презентацію про зимуючих птахів Розточчя. Де вони мали змогу побачити різні види годівничок і почути чим краще підгодовувати наших маленьких друзів взимку.

 

(Загальна кількість переглядів - 33)