Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

У грудні проходить традиційна акція Всеукраїнської екологічної ліги «Збережи ялинку». Мета акції – схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев та показати шкідливі наслідки їх вирубування.

Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки сосен та ялин, а й на формування  громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з гілля.

Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські «ялинки» – дідухи з колосків, калини, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком  для рідних і друзів та прикрасять домівку, шкільну аудиторія чи робочий кабінет.

13 грудня в нашому опорному закладі вчителі біології Михайлишин О.З. та Ольшанська О.Р. спільно з працівниками заповідника «Розточчя» провели для учнів 7-Б класу захід «Замісь ялинки – зимовий букет». Під час конкурсу діти виготовляли святкові букети з вічнозеленого гілля, створюючи святкову атмосферу без знищення живого дерева.

(Загальна кількість переглядів - 30)