Відбулась зустріч соціальних та правоохоронних служб з учнями опорного закладу

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних та соціальних  органів нашого району. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.21 листопада 2019 року до учнів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» завітали головний спеціаліст служби у справах дітей Жовнірів Вікторія Володимирівна та капітан поліції ювенальної превенції Бринько Наталія Миколаївна.

У рамках проведення Всеукраїнського місячника  «Увага! Діти – на дорозі!» представник поліції Бринько Н.М. розповідала юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірила знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста, про адміністративну та кримінальну відповідальність. Наголосила, що виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. Під час зустрічі  працівники служб нашого району ознайомили  учнів 5-9 класів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці. Звернули увагу на запобігання проявам насильства в сім’ї.

Головний спеціаліст служби у справах дітей  Жовнірів Вікторія Володимирівна коротко зупинилась на таких темах, як «Булінг та покарання», «Насильство в сім’ї».
Проведення таких профілактичних заходів серед учнівської молоді,  мають на меті  виховувати  та формувати  у дітей культурно – моральні цінності, роз’яснювати їм кримінальне законодавство  за його порушення, відповідальності неповнолітніх злочинців за крадіжки, насильство над однолітками та інше. Під кінець зустрічі з  учнями школи  працівники районних служб відповіли на питання, які виникали в ході бесіди.

На завершення зустрічі гості привітали учнів та вчительський колектив школи із наступаючими  Різдвяними та новорічними святами.

(Загальна кількість переглядів - 73)