Наказ про поширення епідемії ентеровіруса

НАКАЗ

22.11.2019                                                                                                                                №

смт Івано – Франкове

 

   Про попередження поширення

захворюваності на ентеровірусні інфекції

та вірусні менінгіти в закладі освіти

 

На виконання вимог листа  ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» 05.11.2019 р.  № 4659 /05, наказу відділу освіти Яворівської РДА від 19.11.2019 року №02-02/291 «Про попередження поширення захворюваності на ентеровірусні інфекції та вірусні  менінгіти в закладах освіти», у зв’язку з тим, що  виявлено  зростання захворюваності на вірусний менінгіт у Львівській області (За 10 місяців 2019 року захворюваність зросла в 2,1 рази, зареєстровано 67 випадків проти 31 за аналогічний період минулого року. Серед дитячого населення захворюваність склала 64 випадки проти 30. Перевищення середньообласного показника зареєстровано у районах: Городоцькому, Миколаївському, Пустомитівському, Самбірському; місті Львові. Одночасно зареєстрований ріст захворюваності на ентеровірусну інфекцію в 1,7 рази, зареєстровано 426 випадків  з них 340 серед дітей, що склало 79,8 % захворілих   проти 244 випадків з них 170 серед дітей за аналогічний період 2018 року. Найвищі показники захворюваності зареєстровано у місті Львові – 317 випадків, з них 249 випадків серед дітей.  Вірусологічною лабораторією Центру за жовтень виділено РНК ентеровіруси методом ПЛР у 7 осіб.)

Враховуючи вище наведене, з метою недопущення ускладнення епідситуації з  ентеровірусних інфекцій серед дитячого населення Яворівщини

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Михайлишин О.З., Сташко В.В., заступникам директора з навчально – виховної роботи, Цушко Г.І., заступнику директора з господарської роботи:

1.1.  Організувати та забезпечити своєчасне виявлення та ізоляцію хворих дітей, шляхом щоденних ранкових обов’язкових оглядів та опитування усіх дітей. При виявленні ознак ентеровірусної інфекції, менінгіту (головний біль, підвищення температури тіла, катаральні прояви, шлунково-кишкові розлади, висип на шкірі) не допускати дітей до навчального процесу,  хворих дітей направляти у заклад охорони здоров’я та інформувати батьків.

1.2. Не допускати до роботи працівників з ознаками захворювання.

1.3 Забезпечити проведення в навчальному закладі вологого прибирання приміщень із застосуванням деззасобів та знезараження повітряного середовища приміщень бактерицидними лампами (за відсутності дітей) протягом 30 хвилин  з наступним провітрюванням.

1.5. Забезпечити умови для миття рук учнів

1.6. Забезпечити дотримання повітряно-температурного режиму та безперебійну роботу опалювальної мережі в приміщеннях навчального закладу.

1.7. Не допускати переохолодження дітей під час перебування у закладі освіти, заборонити їх перебування на території без верхнього одягу.

1.8.У період епідемічної загрози грипу та гострих респіраторних інфекцій інформувати відділ освіти  Яворівської райдержадміністрації (slawich236@ukr.net) у телефонному режимі інспектора з охорони праці О.Фірчука  за тел.    068-035-09-73 /  2-30-95

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор опорного закладу              М.Ліскевич – Карпа

 

З наказом ознайомлено:

 

О.Михайлишин

 

В.Сташко

 

Г.Цушко

 

(Загальна кількість переглядів - 113)