Наукові роботи учнів школи

Вийшов друком збірник учнівських наукових тез Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс проводився в травні 2019 року у Львівському  національному університеті імені Івана Франка.

Учні школи є щорічними учасниками цього конкурсу. Проект «Дифракція в кристалах»  поєднав хімію та фізику, теоретичні дослідження та практичний експеримент. Учні вирощували оптичні кристали з розчинів солей, склали прилад для їх дослідження, вивчали дифракцію кристалів, висували гіпотези щодо їх властивостей та можливих галузей застосування (керівники Ларкіна Л.І., Окулова О.В.).

Роботу представив учень (тоді ще 10 класу) Плесак Назарій.

Дослідницька діяльність переорієнтовує учнів з теоретичного здобування знань на практичний та науково – пошуковий, що одночасно підвищує мотиваційну складову та допомагає встановити певну комплексність в освітньому процесі, формує наукове бачення природи, розуміння сучасних технологій, а також здатність застосовувати набуті знання та вміння в практичній діяльності.

Уміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично її оцінювати; визначати проблеми та креативно їх розв’язувати, застосовувати свої знання в реальних життєвих ситуаціях, активно діяти, не боятися помилок, навчатися самостійно безумовно знадобляться нашим випускникам у їх подальшому навчанні та професійній діяльності.

(Загальна кількість переглядів - 94)