День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності та мови: як учні і педагоги опорного закладу відзначили цьогорічне свято.

Цей особливий святковий день педагоги-словесники та учні приурочують рідному слову «Мова народу твориться колективно, беруть участь у цьому великому процесі і сивий людський досвід, і закохана юність, і бурхлива дитяча уява…»(О.Гончар)

Урок української мови філологи провели за єдиною метою висловлювання «Мова-жива душа народу».

У класах пройшли мовні вікторини, конкурси, презентації (провели учителі: Кубішин О.І.,Борис З.С.,Мороз Т.О.,Марціняк Н.Р., Волошин Н.М.,Пиріг Л.М., Тлуста О.П., Виздрик І.П.). Через художнє слово, фарби, сучасні інформаційні технології учні передавали красу, мелодію,вагомість і значимість рідного слова.

Фойє школи прикрасила виставка змістовних інформаційних плакатів про мову «Без мови немає нас,немає минулого й майбутнього»

Учні 8-10 класів разом з учителями долучитись до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту-до «цифри»-під такою назвою диктант об’єднав всіх охочих, хто виявив бажання перевірити набуті знання й уміня практично,відчути прогалини в базових знаннях з української мови.

А зміст диктанту, справді,глибокий,пізнавальний і емоційний. Українська національна мова,поєдуючи минуле із сучасним і сучасне з прийдешнім,є ніщо інше як скарбниця духовності народу,його історична пам’ять.

Любіть, бережіть і шануйте рідну мову-вона наш генетичний код.

(Загальна кількість переглядів - 82)