Звернення щодо практичних психологів

На численні запити з місць щодо нормативної кількості ставок практичних психологів і соціальних педагогів у закладах загальної середньої освіти Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України просить надати наступне роз’яснення.

Пунктом 5 Положення про психологічну службу у системі освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018р. №509 тривалість робочого тижня та графік роботи практичного психолога і соціального педагога закладу освіти визначаються чинним законодавством з урахуванням типу закладу освіти та змісту роботи працівника.

Відповідно до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010р.  № 1205 кількість посад практичних психологів та соціальних педагогів визначається кількістю учнів, які навчаються у закладі: 0,5 ставки – до 499 учнів, 0,75 ставки – 500 і більше учнів, 1 ставка – 700 учнів.

Виходячи з вищенаведеного, просимо роз’яснити: якою повинна бути кількість ставок практичного психолога та соціального педагога у закладі загальної середньої освіти, якщо в закладі освіти навчається більше 700 учнів (наприклад 1000, 1200 учнів)?

 

 

За дорученням президії,

Голова Львівської обласної

організації профспілки працівників

освіти і науки України                                                                             Марія Яцейко

(Загальна кількість переглядів - 73)