День Вчителя 2019

Вчитель – велика відповідальна місія, яку з гідністю і професіоналізмом він несе крізь низку непростих років.  Слів нашої подяки не злічити, але ми скажемо єдине: -«Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Нехай кожен день Ваш буде посмішками наповнений, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, Вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, високими зарплатами і гідними преміями, душевним спокоєм і простим щастям!»

4 жовтня учні нашого закладу підготували виховний захід з нагоди такого радісного свята. Одинадцятикласники, спілка «Ерудит» та «Дозвілля», та кожен клас зокрема, приклали  масу зусиль, щоб вчителі відчули, що це дійсно їхнє свято, щоб зрозуміли , що вони невід’ємна частина у житті кожного учня!

Усіх тих, хто терпляче вів за руку і допомагав робити перші кроки до знань, вітаємо з чудовим святом – Днем ​​вчителя. Дякуємо вам за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу – для вас. Щастя вам і благополуччя, дорогі вчителі.

Віра Манишин, педагог – організатор

(Загальна кількість переглядів - 201)