Педагогів опорного закладу відзначено грамотами відділу освіти Яворівської РДА

3 жовтня 2019 року у м.Яворові відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Серед запрошених були й педагоги опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка».

Учителя ЗВ Шаблінського Івана Михайловича, учителя географії Завідію Наталію Ярославівну, учителя початкових класів Кухар Ірину Іванівну було відзначено грамотами відділу освіти Яворівської РДА за результативну роботу з обдарованими дітьми, участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2019» та з нагоди Дня працівника освіти.

Також грамотами відділу освіти «За сумлінну працю в системі освіти, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід у навчанні і вихованні учнівської молоді та з нагоди Дня працівника освіти» було нагороджено вчителя української мови та літератури Кубішин Ольгу Іванівну, заступника директора з навчально – виховної роботи Михайлишин Ольгу Зіновіївну, вчителя української мови та літератури Волошин Наталію Миколаївну.

 

Шановні колеги, зичимо наснаги, вдалих та добрих днів, щирих та радісних посмішок, блискучих та неперевершених ідей, великих та гідних успіхів.

 

Адміністрація опорного закладу

 

(Загальна кількість переглядів - 155)