Ура! Канікули… та все ж …Ура!!! Навчання тренерів продовжується!

Приємною несподіванкою на кінець начального року стала звістка про запрошення на чергові навчання тренерів  вчителів агентів змін нашого опорного закладу . Коли навколо в розпалі літо, організм прагне відпочинку, хочеться усамітнитися і просто побути собою в літній тиші, почувши таку звістку  ми їхали з великим задоволення на навчання. Зустрівши колег із дев’яти опорних закладів Львівщини, чимось розумієш, що всі ми впродовж уже двох років один єдиний дружній колектив, який прагне змінити освітнє середовище дитини на відкритий та дружній до дитини простір, до якого хочеться йти і в якому приємно бути, таке  середовище, в якому учні почуваються вмотивованими, потрібними й вислуханими, де культивують здоровий спосіб життя і вчать співпраці.

Дякуємо нашому куратору, викладачу кафедри освітньої політики ЛОІППОСислюк Ірині Петрівні та директору школи Ліскевич-Карпі  Марії Романівні за можливість бути в постійному активному  пошуку нових методів та прийомів роботи, які створюють умови для духовного саморозвитку, самореалізації та самоутвердження наших учнів.

Тому активісти Нечай М.І.,  Завідія Н.Я., Кульчицька О.Р, Кухар І.І. ,Підляська З.Б. та Волошин Н.М. впродовж двох днів були учасниками тренінгу для тренерів опорних закладів і працювали над темами : « Культура добросусідства», « Батьківські збори по новому», та « Роль медіаосвіти у формуванні критичного мислення школяра».

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень зростає щодня. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Ми маємо усвідомити та підкорити цей потік. Саме тому медіаосвіта освітянської спільноти надзвичайно важлива.Ми маємо не тільки знати, які небезпеки несуть із собою цифрові технології та як на нас впливає інформаційний тиск. Надзвичайно важливо вміти захищатися від цих небезпек і користуватися можливостями, які надають медіа.

І, головне,  не тільки самим вміти, але й вчити цьому наших дітей!

 

(Загальна кількість переглядів - 203)