І районний фестиваль творчості людей з особливими потребами

9 червня 2019 року, в ПК  “Кристал” відбувся І районний фестиваль творчості людей з особливими потребами “Політ з одним крилом”.

У рамках заходу було презентовано виставку творчих робіт людей з обмеженими можливостями та концерт художньої самодіяльності за участю дітей та дорослих з різними фізичними вадами.

Фестиваль спрямований на залучення не тільки дітей з особливими потребами, а й значно ширшого кола громадськості – всіх, хто мріє про зручне та комфортне місто, про рівність можливостей, про толерантне суспільство, в якому поруч живуть і взаємодіють різні люди. Учасники фестивалю на практиці демонструють можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність і взаєморозуміння

Під час І  районного фестивалю творчості  люди з особливими потребами розкрили свої таланти: співали, танцювали, декламували поезії, демонстрували урок мови жестів тощо. Всього був 51 учасник. Зокрема, поранений на Сході воїн Михайло Ляля взяв участь у хореографічній постановці, танцюючи на інвалідному візку.

Учасником фестивалю став  також учень 3-А класу нашої школи Ходак Матвій,якого підготувала асистент вчителя Гриньків Наталія. Хлопчик здобув   ІІІ місце  у жанрі «Проза» за декламування поезії «Першокласник», «Автомобіль» та «Сірий кіт». Пишаємось Матвійком та бажаємо йому успіхів у майбутньому.

“Ми – ангели, тільки з одним крилом. Отже, можемо літати тільки тоді, коли когось обіймаємо” – девіз заходу.

Дякуємо за благородну ідею, небайдужість, силу духу, любов і турботу про людей з особливими потребами.

Асистент вчителя

Наталія Гриньків

 

(Загальна кількість переглядів - 340)