Як визначитись та не розчаруватись

У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, багато виникає нових спеціальностей. Професійна орієнтація у школі повинна враховувати перехід до більш престижних, цікавих і оплачуваних професій. Завдання педагогів у профорієнтаційній роботі з учнями це підготовка до свідомого вибору професій.

18 квітня учні 8-9 класів Івано-Франківської ЗОШ I-III ступенів мали змогу відвідати II Форум професійної освіти у м. Львів. Участь у ньому брали 50 закладів професійної освіти для привернення уваги учнівської молоді до робітничої професії, які є затребуваними на ринку праці. Форум відбувся вдруге і було представлено понад 60 професій різних галузей промисловості.

Відвідувачі форуму мали змогу ознайомитись з майстер-класами різьби по дереву, молекулярної кухні, оформлення кондитерських виробів, флористики, карвінгу, боді арту, малярна та столярна справа. Також була виставка сільськогосподарського транспорту, де хлопці із зацікавленням оглядали та випробовували техніку. Деякі із закладів пропонували покуштувати свої вироби кондитерського мистецтва.

Учні отримали багато буклетів з інформацією про заклади де вдома з батьками можуть більше ознайомитись з ними.

(Загальна кількість переглядів - 80)