Всеукраїнський конкурс учнівських лісництв

16 квітня 2019 року Львівський обласний центр еколо-натуралістичної творчості учнівської молоді проводив обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв на базі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

До участі в конкурсі були залучені вихованці гуртка «Дендрологи», учні 10 класу опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана-Франка Яворівської районної ради»:

  • Плесак Назарій
  • Задорожна Вікторія
  • Аскеров Рустам

Керівник гуртка: Тиховська Д. І.

Гурток працює лише перший рік на базі Страдчівського НВЛК, директор якого –Свистак М.М. зробив усе для того, щоб вихованці мали можливість проводити теоретичні та практичні заняття у Лелехівському, Великопільськомулісництвах та лісорозсаднику за участю фахових спеціалістів, а саме: Тиховського О.Л.; Турчина В.В. та Семенюка О.Г.

Крім того вихованці брали участь і у таких акціях:

  •  Збір насіннядуба
  •  Збережи життя лісовій красуні
  • Увага! Первоцвіти!
  • Життя без сміття
  • Посади дерево

Ліс – як дрейфуюча шхуна, де можна відпочити, відновити сили, поласувати стравами. Люблять гуртківці подорожувати лісом,де природа зачаровує своєю красою і бажають залишити гарний слід у цих розточанських лісах. Тут час «збігає» швидко і важко встановити, чого більше – навчання чи відпочинку.

Приходить пора, коли ловиш себе на думці: «а яку професію я обиратиму в майбутньому?» Хто любить природу – намагається її відтворити на художньому полотні, відчуває гармонію з нею, коли своїми руками творить усе, що людині необхідно для життя. А природні матеріали в руках митця – отримують нове життя. Про усе це ми намагалися донести членам журі конкурсу у творчій презентації досягнень учнівських лісництв. У цій номінації нам присудили – ІІІ місце. Також програма конкурсу включала виставку досягнень учнівського лісництва та відкритий захист науково-дослідницької роботи в галузі лісового господарства, яку представляв Плесак Назарій.

Цей конкурс дав можливість нам ознайомитися із діяльністю та здобутками інших шкільних лісництв області, став підґрунтям для вибору професії та подальшого навчання у закладах освіти лісівничого спрямування, продовжувати дбати про чистоту довкілля свого регіону, збереження і відтворення лісів Розточчя.

Розточчя – безцінну перлину
Нам природа у спадок дала
І завжди благала людину,
Щоб ніжно її берегла.

Д. Тиховська

(Загальна кількість переглядів - 115)