Ми –  активні учасники освітнього проекту «На Урок»

Учні та учителі опорного закладу –  активні учасники освітнього проекту «На Урок».

Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи:

  • написання інформативний статей, які стосуються шкільного та позашкільного життя;
  • проведення тематичних вебінарів;
  • запровадження різноманітних освітніх конкурсів;
  • залучення кращих розробок зі шкільних дисциплін від учителів з усієї України.

Ініціативна команда проекту прагне допомогти вчителям відчути власну значимість, адже кожен педагог у рамках даного проекту зможе оприлюднити власні професійні доробки або ж використати напрацювання колег. Цей проект  налаштований на тісну співпрацю з освітянами, які хочуть поділитися своїм досвідом в інтернет-просторі.

Учитель української мови та літератури Івано – Франківського опорного закладу Ольга Кубішин одна з перших зацікавилася освітнім  інтернет – проектом «На урок» й активно долучилася сама та долучила своїх вихованців до участі у проекті.

Учні 6-Б класу зареєстровані на освітньому порталі, мають особисті веб-сторінки, на яких, за бажанням, беруть участь у різноманітних конкурсах, предметних інтернет – олімпіадах, виконують тестові завдання з української мови та літератури. Батьки та учитель мають змогу спостерігати за успіхами дітей. Кожен учень отримує Дипломи І, ІІ або ІІІ ступеня, або Сетрифікат учасника.

Ольга Кубішин отримала Сертифікат про створення та використання у своїй роботі інтерактивні онлайн-тести «На Урок», Подяку за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Слово до слова» та виховання у школярів поваги до рідної мови, Свідоцтво про підготовку учнів до ІІІ Всеукраїнської інтернет – олімпіади «На Урок» з української мови та літератури, Свідоцтво про підготовку 16 переможців ІІІ Всеукраїнської інтернет – олімпіади « На Урок», Подяку за активну участь в організації ІІІ Всеукраїнської інтернет – олімпіади, Подяка за підготовку учнів до Всеукраїнського різдвяного конкурсу «Зимові свята в традиціях нашого народу», Подяка за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «#ТГШ205: Таємниця генія Шевченка» від освітнього проекту «На Урок».

Як зауважила Ольга Іванівна: «Команда освітнього проекту «На Урок» докладає значних зусиль, аби вчителі, батьки та учні могли знайти на порталі максимальну кількість корисних теоретичних та практичних матеріалів для школи. Долучайтеся до участі у проекті! Це актуально, зручно й надзвичайно цікаво!».

 

З повагою, Марія Ліскевич – Карпа, директор опорного закладу

(Загальна кількість переглядів - 145)