Шлях у професію

Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії – точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

18.03.2019 року в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ I-III ступенів ім. Івана Франка» відбулась зустріч учнів 9-их класів з представниками «Новояворівського ВПУ», які готують спеціалістів за обраною професією.

Ващишин Ганна Іванівна надавала інформацію та презентувала свій навчальний заклад. Ознайомила учнів з вакансіями, актуальністю вакансій, умовами проживання та перспективами розвитку. На зустрічі також були присутні студенти, які давали майстер-клас по кулінарській та перукарській справі.

Учнівська молодь мала змогу покуштувати фруктову корзину та побачити роботу перукаря на одній з наших учениць. Присутнім, котрі після проведеної роботи виявили інтерес, нахили та здібності до навчання за актуальними робітничими професіями були роздані буклети та запрошені на екскурсію до навчального закладу.

Такі зустрічі дають змогу безпосередньо спілкуватися підліткам, задавати запитання та отримувати відповіді з «перших вуст».

(Загальна кількість переглядів - 58)