Тиждень історії та правознавства

Відповідно до річного плану роботи школи з 18.02. по 22.02.2019 року вчителями Довбій М.І., Литвин О.В.,Підляської З.Б. в школі був  проведений тиждень історії та правознавства .  Були сплановані заходи тижня історії та правознавства, підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи.

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставку кращих  малюнків і плакатів  учнів 5 – 11-х класів «Історія в подіях і датах», « Я маю право» ,яку учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня.

В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів: Брейн-ринг для 7-х класів, урок- гра «Видатні гетьмани України» у 8-х класі. Учні 9-их класів розробили свої презентації з правознавства  на тему «Збудуй свою державу».

«20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Тому цей день розпочався урочистою лінійкою «У їхніх серцях жила Україна» із запаленням свічок пам’яті та хвилиною мовчання. Класні керівники 5-11 класів провели години спілкування «Герої не вмирають…..».

Учні 8 –х класів власноруч вирізали  паперових ангелів і провели тиху акцію:”Ангели пам’яті”. Учні 9-10 –х класів переглянули документальний фільм «Зима,що нас змінила.»

Впродовж тижня історії відбулося методичне засідання школи молодого вчителя історії за участі методиста відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Меленчук Ірини Богданівни.

В програмі засідання молоді педагоги відвідали урок вчителя історії Підляської З.Б. у 8 класі на тему: «Українська козацька держава у роки гетьманування Івана Мазепи» та побували у шкільному музеї Івана Франка, де керівник музею Завідія Н.Я. разом з дітьми провела цікаву екскурсію.

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами.

(Загальна кількість переглядів - 1 292)