У 3-А класі пройшов незвичайний урок

Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

У 3-А класі сьогодні пройшов незвичайний урок на якому учні змогли поєднати свої знання з предметів «Інформатика» та «Англійська мова». Даний урок дав можливість  розвивати творчу уяву, логічне мислення, пам’ять, пізнавальну активність, увагу, а також сприяв розвитку розумових операцій учнів (аналіз, синтез, узагальнення, порівняння).

Вчитель інформатики Сташко Вікторія Вікторівна, вчитель англійської мови Кобиця Христина Євгенівна, асистент вчителя інклюзивного класу Гриньків Наталія Романівна допомагали дітям у прагненні отримання нових знань та  бажанні використовувати здобуті знання на практиці.

«Геніальні відкриття – це 99% праці та 1 % таланту».
Томас Едісон

“Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration.’’
Thomas A. Edison

Підводячи підсумки уроку учні даного класу довели, що комп’ютери нам необхідні на виробництві, у навчанні, на відпочинку ми звертаємось по допомогу до них. Персональні комп’ютери для жителів багатьох країн світу стали звичними домашніми апаратами, як, скажімо, телефон або телевізор.

Це записник і довідник, бухгалтер і перекладач, домашній учитель і екскурсовод, кінотеатр, та засіб зв’язку. Персональний комп’ютер допоможе нам купити квиток на поїзд чи літак, надіслати телеграму, замовити телефонну розмову, надрукувати текст тощо.

 

Сташко Вікторія Вікторівна

 

(Загальна кількість переглядів - 192)