Вчителі Львівщини на Освітньому фестивалі «Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start»

На освітянський захід завітали кращі вчителі України, приїхали до міста, щоб поділитися досвідом із місцевими педагогами.

Міський голова Олександр Симчишин зізнався – над тим, чи підтримувати такий захід, думав не більше десяти секунд: “Коли я навчався, то постійно мав суперечки з викладачами методики, бо був переконаний, що мої предмети можна подавати учням цікаво і неординарно. Тому я цілком розумію необхідність професійного розвитку наших вчителів, і навіть радію, що вони мають бажання удосконалюватися”.

Освітній фестиваль «Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start» – це креативна, яскрава, комунікативна подія, що в цікавій формі презентувала нові освітні ідеї, тенденції, проекти та програми. Фестиваль об’єднав освітян міста Хмельницького, гімназистів і студентів для обміну досвідом та ідеями, які презентували 16 кращих вчителів України: фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine, творчі новатори, агенти освітянських змін.

Мета фестивалю:

– формування креативного простору для активної участі вчителів міста в процесі розбудови Нової української школи;
– творчий розвиток педагогів Хмельницького, підвищення їх професійної компетентності;
– презентація сучасних освітніх методик;
– організація співтворчості освітян міста Хмельницького з креативними вчителями України: спільні проекти, програми;
– вільне спілкування та активний відпочинок у колі колег і друзів.

У рамках заходу проведені цікаві майстерки для учнів гімназії, відбувалося вільне спілкування з фіналістами премії Global Teacher Prize Ukraine у форматі «жива книга», тренінги та майстер-класи для вчителів міста Хмельницького, презентація книги «Нотатки невгамовних мрійників» та брейнстормінг #вчителіважливі, або лайфхаки від ТОП-20 за версією Global Teacher Prize Ukraine» зі студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Організатори заходу – Хмельницька міська рада, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького.

Львівський «десант» на фестивалі : Сергій Хараху – вчитель захисту Вітчизни (Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка), Ольга Зелінська – вчителька початкових класів (СЗШ №73, м.Львів), Оксана Окулова – вчителька хімії (Опорний заклад «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені І.Франка» Яворівської районної ради). Оксана Володимирівна провела два майстер – класи для учнів «Чи може наука бути цікавою», дві майстерки для вчителів з теми «STEM – проект в категорії low cost», виконала роль «живої книги» для учнів та батьків, попрацювала в команді ТОП – 20. Фестиваль вразив відмінною організацією, справжньою співпрацею батьків, вчителів та учнів, нестримним бажанням змінити освіту на краще на усіх рівнях. Безумовно, участь у подібних заходах – це процес, що збагачує новими ідеями, знайомствами, можливостями, дає новий поштовх до саморозвитку.

(Загальна кількість переглядів - 164)