Побували на виставі «Різдвяна ніч» у театрі ім. Марії Заньковецької

Незабаром, 15 лютого, українці відзначатимуть Стрітення Господнє,  яке завершує цикл різдвяних свят. З нагоди завершення Різдвяного періоду учні нашої школи та їх батьки 12 лютого переглянули виставу «Різдвяна ніч» у театрі ім. Марії Заньковецької

Знайомлячись із драматургією ІІ половини 19 століття, учні повинні розуміти, що таке театр, побачити, як відбувається дійство на сцені, відчути атмосферу глядача, оцінити гру акторів, бути співучасником всіх подій, що проходять під час вистави.

Музична вистава «Різдвяна ніч» – це святковий настрій та замилування українською класикою.

Вистава захопила глядача з першої хвилини і дала оговтатися тільки по закінченню дійства. Ніхто не відривав погляду від сцени, тільки раз по раз лунали гучні оплески акторам за чудову гру, прекрасні пісні та танці.

Всю помпезність дійства створювали масові сцени: костюми, пісні, танці, колядки, і , звичайно, гра акторів. Навіть не можна визначити, хто грав краще: всі виконували свої ролі пречудово, і саме тому у кожного глядача сіяла посмішка на обличчі, а їхні оплески вдячності лунали все голосніше та голосніше.

По закінченню вистави вдячні глядачі довго не хотіли відпускати артистів зі сцени, аплодуючи їм стоячи.

Діти та дорослі одержали масу задоволення від вистави, бо доторкнулися до живого театру, побували в його аурі, вдихнули театрального повітря, відчули таємничість казки-феєрії, глибше пізнали

історію свого народу , розширили знання про звичаї , повір’я та побут України.

Класний керівник 9-В класу Волошин З.М.

 

(Загальна кількість переглядів - 136)