Екскурсія долиною річки Верещиця

До дня водно-болотних угідь, що охороняються Рамсарскою конвенцією і відзначається щорічно 2 лютого, наукові працівники Природного заповідника «Розточчя» Горбань Л.І., Гуліч Тетяна, Струс Юрій та Хомин І.Г., спільно з учнями 6-Б, 7-А класів та вчителями біології Михайлишин О. З. і Ольшанською О. Р., опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Івана Франка Яворівської райдержадміністрації Львівської області», провели пізнавальну екскурсію долиною р. Верещиця – найбільшої водної артерії Українського Розточчя.

Погода для мандрівки нам активно сприяла і діти отримали не лише нові знання, а й задоволення від яскравого лютневого сонечка та цікавого спілкування. Зоологи та екологи заповідника розповіли учням про важливість охорони водно-болотних угідь та їх значення для біорізноманіття загалом та окремих видів рідкісних птахів.

Стави ще сковані кригою, але незабаром наші водойми та лучно-болотні угіддя наповняться веселими пташиними різноголоссям.

Саме заради збереження середовища проживання птахів і було в 1971 році в іранському місті Рамсар підписано конвенцію про охорону водно-болотних угідь міжнародного значення, які є також цінними для підтримки сталого розвитку нашої планети.

(Загальна кількість переглядів - 181)