Слідами тижня хімії

Тиждень хімії, що проходив у листопаді 2018, був присвячений STEM – професіям. (STEM – science technology engineering and mathematics). Ми стали учасниками проекту ‘Diversity in STEM’ від StemAllianceEU.

Проект має на меті зацікавити школярів природно-математичними науками, мотивувати їх свідомо вибирати професію, керуючись своїми смаками, показати різноманітність професій і пояснити учням, що чим більше міждисциплінарних знань у тебе буде, тим більш унікальним фахівцем зможеш стати. Також одне із завдань проекту – популяризація інженерно-технічних професій серед дівчат.

Результатом участі став наш проект:

«Успіх –там де ти! Надихаючі приклади успішної кар’єри  в STEM від наших випускників».

Учениці 10 класу зареєструвалися та зняли мотиваційне відео для участі в програмі «Дівчата STEM», у якій успішні в STEM – кар’єрі жінки є менторами для дівчат та допомагають створювати власні міні – проекти. Програма відбувається за підтримки компанії SAP. Організатором став Центр «Розвиток КСВ», який вже втретє обирає 20 надихаючих жінок в STEM – топ-менеджерок технічних компаній, жінок-науковців, представниць міністерств, вузів та громадських організацій. Одна з дівчат (Вікторія Кавас) отримала підтримку менторки (хоч і не в основній програмі) для реалізації своїх цілей.

(Загальна кількість переглядів - 79)