Вибір професії – вибір майбутнього

27.12.2018 року учні опорного закладу Івано-Франківської ЗОШ I-III ст. вже вкотре взяли участь у професійному самовизначенні. Немає поганих професій. Всі професії хороші! І перш ніж обрати свою, людина повинна знати, чого вона хоче. Професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному шляху, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим.

Учнівська молодь 9-их класів відвідала три фабрики: «BRAMA» (виробництво дверей), КрагелюндФеніче Холдинг АПС (виробництво м’яких меблів) та «ЮрВит» (виробництво меблів з дерева). Всі мали змогу ознайомитись з процесом виготовлення продукції та готовими зразками даних виробів. Учні з цікавістю оглядали меблі, які виготовляють та шиють на запропонованих фабриках та отримали відповіді на поставлені запитання.

Кожен з учасників екскурсії почерпнув багато корисної інформації та скористався прекрасною можливістю розкрити для себе таємниці цих професій. Наша учнівська молодь завдячує ініціатору екскурсії В. М. Гевалу, директору художнього училища ім. Й. Л. Станька.

(Загальна кількість переглядів - 214)