Тиждень англійської мови у 1-4 класах

З 10.12 по 14.12.2018 р. учителі англійської мови Самотея Н.А., Кобиця Х. Є., Ганачівська У. М. та Дмитрук О. М. провели тиждень англійської мови у 1-4 класах .

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

 

 

ПонеділокShoppingDay  

Учні 4 В класу мали змогу побувати у ролі «продавець-покупець». В імпровізованому магазині учні могли «купувати-продавати» певні продукти. Метою заходу було навчити дітей використовувати вивчений

матеріал в усному мовленні. (учитель Ганачівська У.М.)

Для учнів 1-х класів був проведений конкурс малюнка «Моя улюблена тваринка». Мета даного конкурсу –зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови, залучити їх до виконання творчих завдань.(учитель Ганачівська У.М.)

 

 

Вівторок – ProjectDay   

Учні 4 –Б класу взяли участь у конкурсі проектів «Я та моя сім’я. Хобі членів моєї сім’ї». Метою заходу булонавчитиучнівстворюватипрезентації та вміннязахищатисвоїроботи, використовуючививченийлексичнийматеріал в усномумовленні. (учитель Самотея Н. А.)
Також у  вівторок учні 4 –А класу мали змогу відчути себе справжніми героями казки “MagicKingdom”. Під час інсценізації казки учні активно вжилися в роль своїх героїв, отримали естетичне задоволення і  поглибили знання з іноземної мови. (учитель Кобиця Х. Є.)

 

 

Середа – QuestDay  

Усереду учителями Ганачівською У. М. та Кобицею Х. Є.  було проведено інтелектуально-пошукову гру «Quest» для учнів 4 класів. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Крім того, учнінавчалисяспівпрацювати в командах для досягненняспільної мети, а такожконкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Метою цьогозаходу булоформування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнівпочуттявідповідальності.

 

Четвер – Відбулася «Педагогічна майстерня» учителів англійської мови щодо впровадження ідей НУШ в перших класах.

 

 

П’ятниця – PlayDay  

Учитель Самотея Н. А. провела з учнями 3 – В класу навчальну гру “PlayandlearnEnglish”. Учні під час гри вивчали назви шкільних предметів англійською мовою. Метою цього було показати учням, що вчитися можна і під час гри.

У 3 –Б класі також відбулася гра “EnglishisFun”. Учні дуже жваво і з цікавістю виконували поставлені перед ними завдання  і показали хороші знання з англійської мови. (учитель Дмитрук О. М.)

Учні 2 – В класу взяли участь у грі “MagicEnglish”.  Діти випробували себе в різних видах роботи та конкурсах. Найбільше їм сподобалося з’єднувати  на швидкість картинки предметів шкільного вжитку з їхніми визначеннями. (учитель Ганачівська У. М.)

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою,  інтерес до творчості, а також  логічне мислення та пам’ять.

(Загальна кількість переглядів - 77)