Здоров’я-найвища цінність

Єдина краса, яку я знаю – це здоров’я.
Г.Гейне

Здоров’я дітей—одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства в цілому. Сьогоднішні школярі—майбутній економічний, науковий та культурний потенціал нашої країни, а тому охорона здоров’я дітей, забезпечення їх захисту та розвитку є пріоритетом, якого дотримуються сучасні вчителі.

Молодший шкільний вік—це період фізіологічного, психологічного, соціального становлення особистості. Тіло і душа дитини потребують дбайливого ставлення, захисту та розуміння. Ми маємо допомагати кожному зробити свій вибір на користь правильного способу життя, навчити учнів зберігати і зміцнювати здоров’я.

Мета сучасної школи—підготовка дітей до життя. Кожен учень повинен отримати під час навчання знання, які знадобляться йому в майбутньому. Здійснення цієї мети можливе за умови впровадження технологій, що зберігають здоров’я.

Саме для того, щоб зберегти здоров’я і життя дітей , потрібно навчати правильно поводити себе на вулиці, вивчати правила дорожнього руху.  Щоб навчання було цікавим та доступним, щоб закріпити на практиці здобуті знання, до школи завітали Інспектори Відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області лейтенант поліції Юлія Таравська та старший лейтенант Микола Ільчук . Працівники поліції  також наголосили на правилах поведінки при зустрічі з чужими , незнайомими  для дітей людьми.

Щоб поглибити та розширити знання школярів з правил дорожнього руху, цьогоріч у 2-Б класі були проведені інтегровані заняття, які наскрізно об’єднали уроки позакласного читання, образотворчого та трудового навчання. Навчання проходило комплексно. Вчителі  М.Ткачик та Л.Ганзюк   вивчали та опрацьовували з дітьми новий матеріал. А практичне закріплення здобутих знань проходило у формі цікавої  гри на саморобних килимках-дорогах, виготовлених із пластиліну та кольорового картону. Учні класу стали активними учасниками шкільного конкурсу ’’Дорожній рух—найкращий друг!’’

(Загальна кількість переглядів - 49)