Мій кращий друг – безпечний рух

Усі ми багато разів на день користуємося вулицями та дорогами нашого селища Івано-Франкове, у якому ми живемо, або й просто любимо прогулятись рідною вулицею. Проте чи завжди ми пам’ятаємо, що вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самовільно приймати рішення.  Допомагає нам у цьому знання відповідних правил поведінки.

Саме, учні 1-го класу цього року стали активними учасниками дорожнього руху, тому знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні й вони. Адже навчальний процес вимагає великої уваги та зосередженості не тільки під час уроків, але й під час руху школярів до школи та їх безтурботної прогулянки в період повернення додому, проїжджих частин дороги, регульованих та нерегульованих перехресть.

З метою популяризації знань про безпеку на дорозі у 1 – А класі класний керівник Кульчицька О.Р. та вчитель образотворчого мистецтва Сидорко Л.І. провели виховну годину «Мій кращий друг – безпечний рух». Дорожній рух – процес складний і небезпечний. Він вимагає від усіх, хто бере в ньому участь, максимальної зосередженості, свідомого ставлення до ситуації та чіткого розуміння своїх дій у кожний конкретний момент руху.

Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку дитина має знати. Треба пам’ятати, що загрозу життю може принести не лише автомобіль чи мотоцикл, а навіть велосипед.

Вчителі наголосили, як важливо бути обачними на вулицях, дорогах, в дворах. Адже дуже небезпечно, коли зустрічаються неуважні водії та пішоходи,  які порушують правила дорожнього руху.

Ми, вчителі, пам’ятаємо, що засвоєння навчальних предметів та хороші оцінки в школі – далеко не пріоритетне завдання в процесі навчання. Набагато важливішим є засвоєння дитиною тих знань, які стосуються її щоденної безпеки. Ця ідея червоною ниткою проходить через всю освітню реформу в Україні, адже концепція НУШ – це, передусім, безпека дитини.

 

Класний керівник Кульчицька О.Р.

 

(Загальна кількість переглядів - 54)