EU CodeWeek

Організатори CodeWeek мають честь

підтвердити,

що Олена Туховська

активно сприяла успіху

“Тижня Єврокоду  2018”,

запустивши програму кодування.

Від імені послів Тижня Єврокоду.

 

EU CodeWeek– це щорічний захід, який покликаний розвивати творчість, вирішення проблем та співпрацю через програмування та інші технологічні прийоми. Ідея полягає в тому, щоб зробити програмування доступнішим, щоб показати дітям, як можна втілити ідеї в життя за допомогою коду.

EU CodeWeek було започатковано в 2013 році Європейською комісією з питань цифрової поведінки в Європі. Європейська Комісія підтримує Тиждень Коду ЄС як частину своєї стратегії для єдиного ринку цифрових технологій. У Плані дій щодо цифрової освіти Комісія особливо закликає школи приєднатися до цієї ініціативи. Метою є досягнення до 2020 року участі 50% усіх шкіл Європи.

Навчальні заклади та вчителі всіх предметів запрошуються до участі у тижні EU CodeWeek, щоб дати можливість своїм учням вивчати цифрову творчість та кодування.

В період 14.10.18 до 21.10.18 у нашому закладі було проведено тиждень Коду. Головна мета даного заходу – навчити дітей програмувати та формувати навички алгоритмічного мислення. Учні 6-их класів створювали проекти за допомогою програми Scratch з різних предметів. Створено проекти з біології, історії, математики. Відзначені найкращі роботи та переможці нагороджені заохочувальними призами.

(Загальна кількість переглядів - 27)