Ідея змінює світ

12 жовтня 2018 року в опорному закладі «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів» за ініціативи Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації відбувся тренінг з учнями 9-10 класів та лідерами учнівського самоврядування «Ідея змінює світ».

Відповідно до плану заходів відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики на 2018 рік та Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, проводиться цикл тренінгів  “Ідея змінює країну”.  Мета даних заходів у районах та містах області – активізувати молодих людей Львівщини, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами та тренерами виступають лідери обласних громадських організацій, керівники відповідних підрозділів. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні 2018 року у  м. Львів.

З учнями Янівської школи мала зустріч Курман Софія, представниця Львівської ОДА «Обласний проект: Ідея змінює світ».

Невимушеність, доброзичливість, позитив, безліч креативних бачень, ініціативність – характеристики роботи й особистих якостей п.Софії.

Активність, усмішки, вміння співпраці в команді, відкритість – характеристики учнів школи.

Разом вийшов чудовий результат співпраці, синергії, народження шалених ідей, відкриття себе та світу.

Щиро дякуємо п.Софії за проведений тренінг та чекаємо на нову зустріч!

(Загальна кількість переглядів - 39)