Туристичний зліт 2018

Amat victoria curam – Перемога любить старанність.

В п ‘ятницю, 28.09. 2018 р. у Яворівському районі Львівської області відбувся 61 туристичний зліт за участі школярів.

Яворівський туристичний зліт пройшов у лісовому масиві біля села Поруденко, під час якого учнівські команди загальноосвітніх навчальних закладів району змагалися у туристичних, географічних, спортивних навичках.

Впродовж дня юні яворівчани виборювали першість у трьох залікових конкурсах: «Змагання з туристської техніки», «В’язання вузлів», «Орієнтування на місцевості» .

Під час цієї події за активну багаторічну допомогу у проведенні туристичних змагань протягом багатьох років оголошено подяки вчителям географії та фізичної культури.

Цьогоріч  наш опорний заклад позмагатись за перемогу відрядив команду із дев’ яти учнів:

  1. 1.Дадак Тетяну
  2. 2.Піцишин Іру
  3. 3.Дадака Мирона
  4. 4.Бука Богдана
  5. Бахматюка Максима
  6. Шавалу Олену
  7. Бойко Ірину
  8. 8.Аскерова Руслана
  9. Городну Олену

Разом з учнями їздили вчителі географії Кропельницька Ольга Володимирівна та Нечай Марія Іванівна, вчитель фізичної культури Малішевський Юрій Петрович, заступник з навчально-виховної роботи Шаблінський Іван Михайлович, заступник з господарської діяльності Цушко Галина Іванівна та педагог-організатор Манишин Віра Ярославівна.

Пізніше зліт відвідала також директор нашого опорного закладу Марія Ліскевич-Карпа, яка привітала наших учнів з перемогою, адже за підсумками трьох конкурсів , а також  завдяки королівському обіду, який приготувала команда учнів під керівництвом Цушко Галини Іванівни, ми отримали І загальне місце та абсолютну перемогу. Вітаємо переможців!!!!

 

(Загальна кількість переглядів - 158)