Екологічний патруль в дії

У пошуках нових вражень

Для учнів нашого опорного закладу вже стало доброю традицією у вересні, на початку навчального року моніторити рекреаційну зону Янівських ставів на рахунок засмічення їх побутовим сміттям.

От і сьогодні в команду шкільного екологічного патруля увійшли вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» (керівники: Тиховська Д. І. та Плесак С. М.) та учні 8-Б і 8-В класів; 9-А, 9-Б, 9-В класів та 10 класу.

На місце зібрання учнів зовсім випадково приїхав священик із села Лелехівка о. Андрій, який поцікавився метою зібрання дітей. Коли ми розповіли, був приємно вражений, поблагословив нас усіх на хорошу справу і ми розпочали очищати берегову зону Янівських ставів від побутового сміття. Слід відмітити, що в порівнянні з попередніми роками, його стало значно менше.

Наступним етапом нашого зібрання був веломарафон навколо Янівських ставів. Діти мали можливість любуватися природою рідного краю. Латаття біле і лебеді милували око мандрівників своєю красою. А потім нас чекав смачний сніданок в колі друзів, який повернув витрачені сили. Хлопці залюбки ловили рибу, розводили вогнище, а Плесак Назарій (10 клас) показав майстер-клас із встановлення намету. У нього за спиною вже великий досвід з велосипедного туризму. І цього літа він підкорив Говерлу, побував у польських і словацьких Карпатах – Татрах. Повертаючись додому долав гірські підйоми та спуски Словаччини. На велосипеді в цілому він проїхав 960 кілометрів.

Зробили добру справу, гарно відпочили і вирішили, якщо осінь буде до нас прихильною і подарує ще сонячні вихідні дні – ми обов’язково будемо проводити їх у природі.

Щиро дякуємо нашим дітям за небайдужість до проблем у нашому селищі, за любов до рідного краю.

(Загальна кількість переглядів - 101)