Про створення кабінету інклюзивного навчання

Плідна робота закладів освіти у значній мірі залежить від  їх матеріально-технічного забезпечення. Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» має постійну підтримку селищного голови, благодійників -підприємців, що працюють на території Івано-Франківської селищної ради. Ця підтримка – свідчення активної громадянської позиції та розуміння проблем освіти в Україні. І сьогодні ми говоримо про створення  в школі, починаючи з ремонту і завершуючи забезпеченням чудовими сучасними меблями,  кабінету інклюзивної освіти.

Керівник виробництва ТзОВ «Ренома» Богдан Миколайович Клепач сам звернувся з пропозицією допомогти. Так в кабінеті інклюзивного навчання з’явилось нове пластикове вікно. Далі була група підприємців Івано-Франкове,  що долучилась до оплати ремонтних робіт та необхідних будматеріалів. Сучасними кольоровими меблями зуміла забезпечити кабінет голова батьківського комітету Наталія Вовк та її доброчинна команда. Також пані Наталя передала нам якісну дитячу літературу та килимок.

Не залишилось осторонь і данське підприємство Kragelund Furniture Holding and Innovation Living в особі директора Галини Сенишин  та начальника виробництва Пера Вільгельмсена. Для діток з особливими потребами привезли крісла-мішки та шкіряні пуфи, які можна розміщувати у будь-якому порядку. Чудові м’які крісла передало нам  Івано-Франківське підприємство ТзОВ «Юрвіт».

Інтеграція в суспільство осіб з обмеженими можливостями, їх соціальний захист, психолого-педагогічна підтримка є одним з найбільш актуальних і пріоритетних напрямків політики кожної розвиненої країни світу як в освітній, так і в соціальній сфері, оскільки ставлення до людини з особливими потребами багато в чому є показником рівня цивілізованого демократичного устрою держави.

Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі, спілкуючись із доброзичливими людьми.

Приємно відмітити, що освіта та виховання дітей селища  стає справою усієї громади.

 

(Загальна кількість переглядів - 97)