Кульчицька О.Р відвідала виставку шкільних меблів та обладнання

ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ

У холодний дощовий день, 23 червня, коли усі янівчани були з думками про випускний вечір у нашій школі, Кульчицька О.Р. , вчитель початкових класів, у складі делегації освітян з Яворівщини відвідала виставку шкільних меблів та обладнання для використання в умовах Нової української школи в м. Трускавець у приміщенні НВК «СЗШ №2 – гімназія».

З усіх куточків Львівщини з’їхалися на виставку – презентацію директори, їх заступники та вчителі, що яблуку ніде впасти, аби на власні очі побачити й  своїми руками доторкнутися, випробувати на міцність майбутню матеріальну базу наших шкіл.  Адже замовлення засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів уже зроблено, тому всі в очікуванні, щоб створити нові освітні середовища початкових класів для комфортного навчання і перебування дітей у класах Нової української школи.

Перші учні, які переступлять поріг школи 1 вересня 2018, повинні бути в захопленні не тільки від першого вчителя, першої книжки, а й від класної кімнати. Саме ці чинники по-справжньому впливають на виникнення бажання навчатися в учнів. А від цього залежить чи зможемо ми піднести освіту в Україні на новий сучасний рівень.

До презентації було залучено понад 20 українських виробників та постачальників шкільних меблів, дидактичного матеріалу та комп’ютерного обладнання. Вони представили зразки сучасних учнівських столів та стільців, мультимедійне та комп’ютерне обладнання з інноваційним програмним забезпеченням, різноманітні види дидактичного матеріалу, які було продемонстровано як окремо, так і об’єднано у навчальні осередки.

Особливу увагу приділено шкільним меблям, які будуть в осередку навчально-пізнавальної діяльності учнів. Це одномісні регульовані і нерегульовані столи з різною формою стільців, які можна легко перемістити або скласти разом; з допоміжними коліщатками для мобільного пересування, з регулюванням висоти стола; з висувними шухлядами, з автоматичним регулюванням нахилу стільців, з додатковим  фіксуванням стійкості та підставкою для ніг.

Казково і різнобарвно  був представлений осередок художньо-творчої діяльності зі стендом для змінної виставки дитячих робіт та столом-тумбою для роботи і зберігання приладдя, а також осередок для гри та інвентарем для рухливих ігор, різні види конструкторів.

Наші погляди були прикуті до яскравого осередку відпочинку із кріслами-пуфами та килимком (усі мріють про відпочинок), до куточку для проведення дослідів  і спостережень.

Ми виходили з виставки із великою надією, що побачене незабаром з’явиться у наших школах. І ми, освітяни Нової української школи, готуючись до уроків, будемо думати не з чим  провести урок, а як усе із дидактичного матеріалу й обладнання максимально використати на уроці.

 

(Загальна кількість переглядів - 103)