Юні екологи Львівщини на Всеукраїнському експедиційно – польовому зборі команд юних екологів – учні нашої школи

З 05 по 07 червня 2018 року в  смт. Делятин Надвірнянського району  Івано-Франківської області пройшов XII Всеукраїнський польовий збір  команд юних екологів на тему «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях».

На Всеукраїнський експедиційно-польовий збір  на Івано-Франківщину завітали команди юних екологів із 17 областей України. Львівську делегацію, у складі 2 учнів 9-Б класу нашої школи Баран Юлії та Прийми Олега  очолила методист  КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  Дендюк Наталія Іванівна.

Наші учні представляли свої науково-дослідні  моніторингові напрацювання під час занять у гуртках «Людина і довкілля» та «Юні друзі природи» від Кз ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» ( керівники гуртків Завідія Н.Я. та Горбань Л.І.) в межах заповідника «Розточчя».

Команда Львівщини  була нагороджена грамотою за III місце в конкурсі світлин «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях свого регіону».

Програма Збору включала:

  • звіт-презентацію про проведені експедиції, походи, польові практики на природоохоронних територіях своєї області ;
  • фотовиставку «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях свого регіону»,
  • проведення польових практик з екології, зоології, ботаніки та гідробіології на території Карпатського національного природного парку.

 

Під час польових практикумів  юні екологи набули практичних навиків дослідження рослин,  познайомилися з фоновими видами флори та фауни Карпатського національного природного парку, поглибили свої теоретичні знання з екології та ботаніки.

Для учасників збору проведені екскурсії по території Карпатського національного природного парку, екологічній стежці «Скелі Довбуша».

Хочемо подякувати усій команді наукових співробітників заповідника «Розточчя», які завжди відкритті до співпраці, допомоги та втілення нових ідей, а особливо : Л.І. Горбань, І.Г. Хомину,  Тетяні Шах , які навчили нас самостійно досліджувати життя на Землі , використовуючи при цьому різноманітні методи та засоби,  та велика подяка працівникам ЛОЦЕНТУМУ, а особливо Кийку А.О. та Дендюк Н.І. за можливість творчого розвитку протягом навчання у школі і апробацію своїх знань та вмінь у таких цікавих конкурсах.

 

З повагою:   ЮЛЯ та ОЛЕГ

Керівник: Н.Я. Завідія

(Загальна кількість переглядів - 18)